top of page

Running Chores Group

Public·286 members

[TV@] Qiproja U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 4 prill 2023

Kombëtarja U19Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024 8 dhjetor, 2022 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2024 në grupmoshat nën 17 dhe nën 19 vjeç. Kombëtarja e Kosovës U17 është përfshirë në Grupin e 9-të, ku bëjnë pjesë edhe Anglia, … Dardanët U19 barazojnë me Qipron në ndeshjen e fundit kualifikuese 23 nëntor, 2022 – Kombëtarja e Kosovës U19 e ka mbyllur me barazim ndeshjen e tretë dhe të fundit në kuadër të grupit të 3-të në Maind Round, për kualifikimet e Evropianit 2023.


Skuadra e drejtuar nga... Kategoria Superiore Vllaznia ka zyrtarizuar pak minuta më parë Goce Sedloskin, si trajnerin e ri të skuadrës. Në një postim në rrjetet sociale klubi shkodran bën... Kategoria e Parë Dinamo e mbyll me sukses sfidën e javës së 21-të ndaj Korabit. Blutë e kryeqytetit mposhtën në stadiumin Selman Stermasi dibranët me shifrat minimale... FSHF organizoi në Shtëpinë së Futbollit një trajnim sensibilizues me arbitrat e Kategorisë së Dytë. Të cilët gjykojnë ndeshjet e futbollit të moshave U13-U19....

Kombëtarja U19 – Federata e Futbollit e Kosovës - FFK Kosova

Dardanët U19 në ndeshjen e fundit të turneut kualifikues në Suedi, kanë… Suedia e fortë për Dardanët U19 20 nëntor, 2022 – Në një mot të ftoftë e me borë u zhvillua ballafaqimi i dytë në kuadër të grupit të 3-të në Maind Round për Evropianin 2023, ku Kombëtarja U19 e Kosovës pësoi humbje nga Kombëtarja U19 e Suedisë, me rezultat 3:0. Dardanët… Dardanët U19 humbën në çastet e fundit nga Ukraina 17 nëntor, 2022 – Në ndeshjen e parë të Grupit të 3-të në Maind Round, e vlefshme për Evropianin 2023, Kombëtarja e Kosovës U19 ka pësuar humbje në ballafaqim me Kombëtaren U19 të Ukrainës, me rezultat 1:0.

SuperSport: Home

Liverpooli luan në transfertë me Chelsea-n këtë të martë sfidën e prapambetur që i përket javës së tretë. Blutë e Lodrës pësuan disfatë fundjavën... Futboll Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti ka folur së fundmi për teknikun e Napolit, Luciano Spalletti. Në një intervistë të dhënë për mediet italiane,... Zhvillimet në Olympiakos janë shumë të shpejta. Vetëm pak pas mbarimit të ndeshjes me Aris që u mbyll me barazimin 2-2 në shtëpi, Mitchell...

Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar nga gazetari... Poloni-Shqipëri, e vlefshme për kualifikueset e EURO 2024, u mbyll me rezultatin 1-0, megjithatë Kombëtarja shqiptare bëri një paraqitje shumë të mirë. Emisioni “Analizë... Enea Mihaj ishte një nga lojtarët më në formë të kombëtares shqiptare në ndeshjen kualifikuese të EURO 2024 ndaj Polonisë. Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar... Shqipëria do të marrë për herë të parë në finalet e një kampionati botëror. Por me skuadrën përfaqësuese të minifutbollit. Skuadra e drejtuar nga...

[live sport<<<<] Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë

Livestream: Prishtina - Varese — FBK Superliga - TopSporti

Home | SuperSportPremier League Everton caktoi çmimin për kartonin e Amadou Onana. Sipas raportimeve të medieve britanike “Toffees” nuk do të pranojnë një shifër më të ulët se... Premier League Everton-Tottenham mbyllet me dy gola dhe me dy kartonë të kuq. Sfida e raundit të 29-të të Pemier League mes “Toffees” dhe “Spurs” përfundoi... Angli Roman Abramovich, ish pronari i Chelsea-t, ka mohuar çdo lidhje financiare me Presidentin rus, Vladimir Putin për dekada me radhë, megjithatë këto lidhje tashmë...

Ligue 1 Ish-sulmuesi francez, Thierry Henry, 45 vjeç, ka shprehur këtë të hënë me forcë bindjen e tij se gjëja më e mirë për Lionel Messin... Përvoja e Jorge Jesus te Fenerbahçe, në Turqi, është drejt fundit. Trajneri portugez, ndonëse ende lufton për titullin kampion e Superligën e Turqisë dhe... Kombëtare Marash Kumbulla tregoi një formë shumë të mirë në ndeshjen Poloni-Shqipëri, të vlefshme për kualifikueset e EURO 2024. Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar nga gazetari... Poloni-Shqipëri, e vlefshme për kualifikueset e EURO 2024, u mbyll me rezultatin 1-0, megjithatë Kombëtarja shqiptare bëri një paraqitje shumë të mirë.

Kategoria Superiore Vllaznia ka zyrtarizuar pak minuta më parë Goce Sedloskin, si trajnerin e ri të skuadrës. Në një postim në rrjetet sociale klubi shkodran bën... Kategoria e Parë Dinamo e mbyll me sukses sfidën e javës së 21-të ndaj Korabit. Blutë e kryeqytetit mposhtën në stadiumin Selman Stermasi dibranët me shifrat minimale... FSHF organizoi në Shtëpinë së Futbollit një trajnim sensibilizues me arbitrat e Kategorisë së Dytë. Të cilët gjykojnë ndeshjet e futbollit të moshave U13-U19.... Java e 27-të regjistroi dhe javën e fundit të fazës së tretë të kampionatit shqiptar.

Fati nuk ishte në anën e Dardanëve të… Kombëtarja 19 arriti në Suedi dhe mbajti stërvitjen e parë 16 nëntor, 2022 – Pas arritjes në Norrkoping të Suedisë, Kombëtarja U19 meshkujt, u akomodua në hotel “Scandic”, ndërsa mbajti edhe stërvitjen e parë në prag të ndeshjes së nesërme kundër Ukrainës në kuadër të “Main Round”, të grupit të tretë për Kampionatin Evropian 2023….

Kosova U19 barazon pa gola me Qipron U19; Bllaca startues

(FUTBOLLI@@@) Kosova U19 Qiproja U19 transmetim i

[[TV**]#] Kosova U19 Qiproja U19 transmetim i drejtpërdrejtë

“Kemi pasur një paraqitje shumë të mirë në këtë ndeshje. Krijuam shumë raste por nuk i realizuan. Na ka munguar qetësia para portës rivale. Djemtë kanë pasur dëshirë për fitore e kjo mbase na u hamkmor”, ka theksuar pas ndeshjes përzgjedhësi, Ramiz Krasniqi. Kosova U19 – Qipro U19 0:0 (0:0) Stadiumi: Linkoping Arena – Linkoping Shikues: Disa dhjetëra Gjyqtarë: Ion Orliç (MDA). Victor Mardari (MDA), Mark Josef (SWE) dhe Granit Maqaedonci (SWE). K.

Dardanët U19 barazojnë me Qipron në ndeshjen e fundit kualifikueseKombëtarja e Kosovës U19 e ka mbyllur me barazim ndeshjen e tretë dhe të fundit në kuadër të grupit të 3-të në Maind Round, për kualifikimet e Evropianit 2023. Dardanët U19 në ndeshjen e fundit të turneut kualifikues në Suedi, kanë barazuar me Qipron, 0:0. Në pjesën e parë të përzgjedhurit e Ramiz Krasniqit luajtën më mirë, bashkëvepruan dhe e qarkulluan topin më mirë se kundërshtari dhe krijuan edhe disa raste shënimi, por sikur topin nuk donte të hynte në portën qipriote. Edhe pjesa e dytë nisi me mbizotërim të Dardanëve por Qipro u mbrojt mjaft mirë. Kështu pas dy humbjeve nga Ukraina (1:0) dhe Suedia (3:0), Kosova U19 e mbylli këtë rreth kualifikues me barazim.

Emisioni “Analizë... Enea Mihaj ishte një nga lojtarët më në formë të kombëtares shqiptare në ndeshjen kualifikuese të EURO 2024 ndaj Polonisë. Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar... Shqipëria do të marrë për herë të parë në finalet e një kampionati botëror. Por me skuadrën përfaqësuese të minifutbollit.

Dardanët U19 barazojnë me Qipron në ndeshjen e fundit

Blutë e Lodrës pësuan disfatë fundjavën... Futboll Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti ka folur së fundmi për teknikun e Napolit, Luciano Spalletti. Në një intervistë të dhënë për mediet italiane,... Zhvillimet në Olympiakos janë shumë të shpejta. Vetëm pak pas mbarimit të ndeshjes me Aris që u mbyll me barazimin 2-2 në shtëpi, Mitchell... Ligue 1 Ish-sulmuesi francez, Thierry Henry, 45 vjeç, ka shprehur këtë të hënë me forcë bindjen e tij se gjëja më e mirë për Lionel Messin... Përvoja e Jorge Jesus te Fenerbahçe, në Turqi, është drejt fundit. Trajneri portugez, ndonëse ende lufton për titullin kampion e Superligën e Turqisë dhe... Kombëtare Marash Kumbulla tregoi një formë shumë të mirë në ndeshjen Poloni-Shqipëri, të vlefshme për kualifikueset e EURO 2024.

Group | Catalyst PTHomeWhy CatalystAbout UsRehab ServicesSports AnalysisPatient InfoContactMore410-884-9080 | Columbia, MDHomeGroupsDaily Motivation TipsPublic · 367 membersDiscussionMediaMembersAboutBackPost Not FoundIt seems like this post was deletedAboutWelcome to the group! You can connect with other members, ge...

Kosova barazon me Qipron në ndeshjen e fundit kualifikuese

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

bottom of page